Nőnapi köszöntés a Katasztrófavédelmi Intézetben

Március 8-án a Nemzeti Közszolgálati Egyetem Rendészettudományi Kar Katasztrófavédelmi Intézeténél virágokkal kedveskedtek az állomány hölgytagjainak.

A korábbi évek hagyományaihoz hűen idén is megünnepelték a Nemzetközi Nőnapot a Katasztrófavédelmi Intézetnél. Dr. Varga Ferenc tű. dandártábornok, mb. intézetvezető köszöntőjében üdvözölte a jelenlévő hölgy dolgozókat és méltatta áldozatos munkájukat az élet minden területén és a mindennapokban is. A tábornok emlékeztetett arra, hogy ez az ünnep a nők iránti tisztelet, szeretet és egyben a köszönet napja. Mint kiemelte nem lehetünk elég hálásak nekik, mert az ő támogatásuk nélkül a férfiak sem könyvelhetnének el sikereket.

Ezt követően mb. intézetvezető a tisztjelölt hölgy hallgatóknak is átadta a virágokat és tolmácsolta a BM Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság üzenetét a nők tisztelete és megbecsülését érintően.