Az NKE RTK Katasztrófavédelmi Intézetét érintően két elismerés is átadásra került az egyetemi ünnepségen

Többen vehettek át magas szintű elismerést, egyetemi címet a Nemzeti Közszolgálati Egyem Ludovika Főépület Széchényi Dísztermében november 11-én.

A Katasztrófavédelmi Intézetet érintően Egyetemért Emlékérem kitüntetést adományoztak Dr. Dunai László egyetemi tanárnak, a Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem, Építőmérnöki Kar, Hidak és Szerkezetek Tanszék tanszékvezetőjének a tűzvédelmi mérnöki alapképzés szaklétesítési és szakindítási eljárásában nyújtott támogatás  elismeréséül, valamint Nemzeti Közszolgálati Egyetem Aranyérme kitüntetésben részesült Dr. Kóródi Gyula az NKE KVI egyetemi tanára, az intézmény foglalkoztatás egészségügyi orvosa a Járványügyi Operatív Törzsben végzett munkájáért.

A Katasztrófavédelmi Intézet vezetője, Dr. Vass Gyula tűzoltó ezredes, a Katasztrófavédelmi Intézet intézetvezetője mindkét elismerésben részesültnek személyesen gratulált a kitüntetések átvételét követően.