Tudományos munkájáért Szabó András oklevelet kapott Dr. Vass Gyula

A Belügyi Tudományos Tanács éves záró eseményének keretében, a Belügyminisztérium Márvány Aulájában október 27-én vehetett át a kiváló tudományos munkájáért Dr. habil. Vass Gyula tű. ezredes, a Nemzeti Közszolgálati Egyetem Katasztrófavédelmi Intézet intézetvezetője magas szintű elismerést.

A kiváló tudományos munkáért járó oklevél azoknak adományozható, akik a Belügyminisztérium különböző szerveiben folyó oktató, tudományos kutatómunkát hosszú időn keresztül kiemelkedően, alkotó módon végezték és jelentősen hozzájárultak a Belügyminisztérium hazai, valamint nemzetközi hírnevének erősítéséhez, különös tekintettel azokra, akik segítették a rendvédelem és közigazgatás fejlesztését, az önálló rendészettudomány megteremtését. A 2012-ben alapított díj Prof. Dr. Szabó András büntetőjogász, volt alkotmánybíró, az MTA rendes tagjának munkássága előtt tiszteleg.