Bronzérem a nemzetközi WKF Tatami kupán

A szigetszentmiklósi sportcsarnok adott helyet 2020 március hetedikén a Nemzetközi WKF Tatami kupának. A rendkívül magas színvonalú versenyen bronzérmet szerzett Tóth János a Nemzeti Közszolgálati Egyetem RTK Katasztrófavédelmi Intézet I. évfolyamos tisztjelöltje.

A Tatami Cup nemzetközi versenyre 11 ország 76 csapatából érkezett be több mint 880 regisztráció. A rendezvényen az indulók katában (formagyakorlat), illetve kumitében (küzdőgyakorlat) indulhattak. A szervezők nagyon magas színvonalat tudtak biztosítani a versenyzők számára. Az esemény lebonyolításában a biztonsági szolgálat is segítséget nyújtott a higiéniai feltételek meglétének biztosításában.

Az Intézet hallgatója FKU37 +75kg kategóriában indult kumite (küzdelem) versenyszámban ahol görög ellenfelét szoros mérkőzéssel legyőzve a 3. helyet tudta megszerezni.

Dr. habil. Vass Gyula tű. ezredes, a RTK KVI intézetvezetője külön is gratulált a fiatal versenyzőnek.