krizsan zoltan

Krizsán Zoltán okl. mk. tű. alezredes

osztályvezető

Telefon: 06 1 432-9000/29-295

E-mail: Krizsan.Zoltan@uni-nke.hu

heszne m zsuzsanna

Heszné Mészáros Zsuzsanna tű. alezredes, tanácsos

tanulmányi kiemelt főreferens

Telefon: 06 1 432-9000/29-328

E-mail: Heszne.Meszaros.Zsuzsanna@uni-nke.hu

szabo gabor

Szabó Gábor tű. zászlós

tanulmányi segédelőadó

Telefon: 06 1 432-9000/29-521

E-mail: Szabo.Gabor@uni-nke.hu

tamas irisz

Tamás Írisz k.a.

tanulmányi főelőadó

Telefon: 06 1 432-9000/29-379

E-mail: Tamas.Irisz@uni-nke.hu

kuk eniko

Kuk Enikő k.a.

tanulmányi kiemelt főelőadó, nyelvtanár

Telefon: 06 1 432-9000/29-062

E-mail: Kuk.Eniko.Eszter@uni-nke.hu

dszaboiren 2

D. Szabó Irén Mária ny. tű. százados

tanulmányi főreferens

Telefon: 06 1 432-9000/29-056

E-mail: D.Szabo.Iren@uni-nke.hu

gerencser eniko

Gerencsér Enikő k.a.

ügykezelő

Telefon: 06 1 432-9000/29-083

E-mail: Baloghne.Gerencser.Eniko@uni-nke.hu

filo zoltan

Filó Zoltán tű. törzszászlós

kollégiumi referens

Telefon: 06 1 432-9000/29-094

E-mail: Filo.Zoltan@uni-nke.hu