endrodi istvan

Dr. habil. Endrődi István tű. ezredes PhD.

egyetemi docens, tanszékvezető

Telefon: 06 1 432-9000/29-303

E-mail: Endrodi.Istvan@uni-nke.hu

korodi gyula

Prof. Dr. Kóródi Gyula o.tű. alezredes PhD.

egyetemi tanár

Telefon: 06 1 432-9000/29-337

E-mail: Korodi.Gyula@uni-nke.hu

schweickhardt gotthilf

Dr. Schweickhardt Gotthilf tű. alezredes PhD., tanácsos

egyetemi adjunktus

Telefon: 06 1 432-9000/29-305

E-mail: Schweickhardt.Gotthilf@uni-nke.hu

ambrusz jozsef

Ambrusz József tű. ezredes, tanácsos

egyetemi tanársegéd

Telefon: 06 1 432-9000/29-657

E-mail: Ambrusz.Jozsef@uni-nke.hu

novaky monika

Dr. Nováky Mónika tű. alezredes, tanácsos

egyetemi tanársegéd

Telefon: 06 1 432-9000/29-306

E-mail: Novaky.Monika@uni-nke.hu

kirovne racz reka 2

Kirovné Dr. Rácz Réka tű. őrnagy

egyetemi adjunktus

Telefon: 06 1 432-9000/29-264

E-mail:Kirovne.Racz.Reka@uni-nke.hu

teknos laszlo

Dr. Teknős László tű. százados PhD

egyetemi tanársegéd

Telefon: 06 1 432-9000/29-563

E-mail: Teknos.Laszlo@uni-nke.hu

gubicza jozsef

Dr. Gubicza József tű. ezredes PhD.

egyetemi docens, részmunkaidős

Telefon: 06 1 432-9000/29-056

E-mail: jozsef.gubicza@katved.gov.hu